Connect with us

Lajme

Graniti doli nga shtepia e Big Brother dhe takon dashurine e tij te madhe/ Ja vajza qe takoi

Published

on

Pas daljes, Graniti takon ‘dashurinë e tij të madhe’.

Granit Cana mbrëmë përfundoi aventurën e tij në “Big Brother VIP”, pesë javë pasi e nisi.

Në një rrugëtim me shumë ngjarje por edhe drama, ai u shpreh i lumtur që është jashtë.

Dhe gjejeni pak kush është një prej pesonave të parë që ka takuar?

“Dashuria” e tij, mbesa Ella!

Graniti është shfaqur me të në fotografinë e parë pas daljes.

Dajë e mbesë duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport