Connect with us

Lajme

Graniti doli nga shtepia e Big Brother VIP por shikoni reagimin e motres se tij qe i la te gjithe pa fjale

Published

on

Graniti ishte konkurrenti i radhës që u largua nga shtëpia e Bug Brother Vip. Ai ishte më pak i pëlqyeri nga publiku, ndërsa ishte në nominim së bashku me Monikën, Ilirin dhe Sarën.

Pas largimit të tij, ishte Fifi ajo që u shfaq më e trishtuara dhe nuk i mbajti dot lotët.  Gjatë qëndrimit në shtëpi, ai dhe Fifi u përfolën shumë për një lidhje të mundshme, por ai deklaroi se është I dashuruar me një vajzë dhe tha se Fifin e sheh vetëm si motër.Më vonë ata patën edhe një debat të ashpër, ku Fifi i kërkoi Granitit që të mos i fliste më, pasi ajo e kishte penalizuar.

“Granit jam duke të penalizuar. Erdhi nëna jote ta tha muhabetin që kam 1 muaj që ta them. Pse s’më kupton se shqip po të flas. Me mua mos fol më!”, i tha Fifi.

Ndërkohë, për daljen e Granitit nga shtëpia ka reaguar edhe e motra, Genta Cana.

Ajo ka publikuar një foto të Granitit nga studio dhe shkruan: “Bravo Granit Cana. Mbaroi më në fund”.

Kujtojmë që Genta kishte folur më parë edhe për lidhjen e Graniti dhe Fifit dhe kishte thënë se e mirëpriste si kunatë. Mirëpo, kur marrëdhënia mes të dyve ndryshoi, ajo bëri disa deklarata kontradiktore për Fifin, duke thënë se vëllai I aj shpëtoi nga ajo “e sëmurë mendore”.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport