Connect with us

Jete

Graniti i thote Sheiles ”pjeshke”/ Shikoni si ka reaguar FIFI pasi ka degjuar ngacmimet e tyre

Published

on

Dita e sotme u shoqërua me rreze të forta dielli, ndaj banorët e shtëpisë më të vëzhguar në Shqipëri shfrýtëzuan motin e mirë dhe qëndruan në ambientin e pishinës me bíkíni.

Teksa Sheila po qëndronte shtrírë pranë Donaldit dhe Sabianit duke marrë rreze dielli, Graniti ndahet pak minuta nga Fifi dhe pyet Sheilën nëse dëshirën të freskohet me ndonjë pije.

Pas shumë opsionesh të lëngjeve përmendura nga Sheila ajo në fund vendos për lëng pjeshke dhe Graniti shfrytëzon situatën të ngàcmojë pak Sheilën me përzgjedhjen e saj.

“Meqë je pjeshkë vetë, ndaj edhe zgjedh lëngun e pjeshkës gjithmonë ti!” i drejtohet Graniti asaj, ndërkohë që jo shumë larg hapa nga ai është Fifi e cila mundohet të qëndrojë índíferente ndaj batutës së Granitit.

Mesa duket edhe durimit të Granitit po i vjen fundi, kjo lidhur me marrëdhënien e tij me Fifin.

Siç tashmë e kemi parë të gjithë, kjo bashkëjetesë e banorëve të Big Brother VIP do mbijetojë me çifte , sepse të tillë bëhen më të fortë dhe kthéhen në kércénim ndàj konkurrenteve të tjerë.

Por mesa duket Fifi dhe Graniti nuk janë çifti duhur për të bashkëpunuar në një ide të caktuar, kjo për shkàk se Fifi është shumë e dhéné pas Granitit dhe prét të njëjtën gjë nga ai.

Por ai është i përfshirë në lojë dhe nuk dëshiron të jetë i dhënë 100% vetëm pas Fifit, ndàj shpesh herë kur Graniti afrohet me vajzat e tjera banore në Big Brother VIP, Fifi xhélozon dhe nuk e fshéh.

Ajo shpesh reàgon me íroni ndàj tij, duke treguar mungesë respekti ndërkohë që Graniti po bën maksimumin që Fifi të mos mérzitet nga veprimet e tij, pasi e tillë është loja dhe formati.

Çifti në fjalë ndodhen me Sabianin në tavolinë, ndërkohë që ky i fundit vendos të largohet për pak të që t’i lërë vetëm, të sqarohen dhe mos të gjuajnë thùmba herë pas herë njëri tjetrit.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport