Connect with us

Jete

Graniti tenton ta afrojë sërish brenda shtepise se Big Brother/ Fifi nis të ‘tallet’ me të dhe e le ne hije

Published

on

Këngëtarja e njohur, Fifi ka rikthyer vëmendjen te historia e shumë përfolur me banorin tjetër të Big Brother VIP, Granit Canën.

Gjatë natës së mbrëmshme (e diel), Fifi ka diskutuar me njërin prej konkurrenteve të rinj që hyri të premten në shtëpi, Dj PM.

Ajo ndër tjera, gjatë bisedës tha se veprimet ndaj Granitin kanë qenë vetëm ngàcmime, por të tjerët i kanë marrë si xhélozi ndàj tij.

“Unë ngàcmoj, e ngàcmoja edhe atë, po ma marrin që po e xhélozi, po luaj në kokë për të, unë kam xhélozi në shoqëri më shumë se në lídhje, kështu jam unë, por kjo nuk të ndalon të rrish me të tjerët”, ka thënë Fifi.

Spektaklin e kaluar Graniti deklaroj dashurinë e tij për ish të dashurën.

Kjo gjë e mërziti Fifin, e cila priste që Graniti të kishte sadopak një pëlqim për të, por ai shprehu se nuk ndjen dhe se zemra e tij i përket dikujt tjetër.

Fifi edhe pse e zhgénjyer vazhdon të mbaj një raport miqësor me të.

Duket se Graniti ka krijuar një besim ndaj Fifit dhe se ndihet shumë mirë në prezencën e saj.

Në një bisedës mes dyshes Graniti i këkon një këshillë Fifit se si mund të bindi njerëzit që nuk është një lojëtar.

“Dua ti tregoj njerëzve që nuk jam aspak një lojtar”,-thotë ai.

“Ti nuk ke nevoj të bindësh asnjeri,duhet të bindësh veten fillimisht.Ti nuk je pëballur me intervista ndaj e di që e ke të véshtirë. Ke shumë mundësi që të tregosh veten.Ska ardhur koha jote të dalësh,është koha që të tregosh se kush ti je”,-i thotë Fifi Granitit.

“Je i vetmi person që mund të besoj në këtë shtëpi,ndaj i flas këto gjëra me ty”-thotë ai.

Tutje këngëtarja tha se Graniti i ka kërkuar distancë që t’i njoh banorët e tjerë, e që ajo është pajtuar, madje edhe ajo ka kërkuar të ketë distancë me të.

Ndërkohë, edhe DJ PM i tha se është më mirë që të mos ta ngàcmojë më Granitin dhe të krijojë sa më shumë distancë nga ai.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport