Connect with us

Lajme

Grida Duma ndryshon floket ne menyre drastike/ Shikoni si duket ajo me modelin e cuditshem

Published

on

Nënkryetarja e Partisë Demokratike, Grida Duma ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Zonë e lirë”. Ajo që ra menjëherë në sy ishte look-u i politikanes, e cila kohët e fundit ka eksperimentuar me flokët.

Grida u shfaq me një stil flokësh punk, të kapur bisht, me baluke, me makeup të errët dhe kostum të zi me viza.

Duhet thënë se politikanes i shkonte shumë ky look dhe mesa duket do e shohim të eksperimentojë shpesh me flokët.

 

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport