Connect with us

Lajme

“Ha, dh*, pi cigare dhe këputi ndonjë të lëpirë a të puthur”, Sabiani sh përthen keq daj Donaldit dhe Beatrix

Published

on

Teksa banorët ishin mbledhur në oborr, Sabiani mbrëmjen e djeshme u shpreh i in atosur që në “Big Brother” ka disa banorë që sillen si ‘pa razitë’.

“Janë në modë parazitët, është e çuditshme. Qenka bukur të jesh parazit. Ha, dh*, pi cigare, këputi ndonjë të puthur, ndonjë të lëpirë edhe je në rregull, iku Big Brotheri”, tha Sabiani, deklaratë e cila nuk u prit mirë nga Beatrix.

Ke ndonjë ide se çfarë mund të bëjmë tjetër përveçse të puthemi?”, e pyeti Beatrix ndërsa Donaldi e tërhoqi nga vetja duke i lënë të kuptonte që s’duhej të fliste.

“Më djeg se po puthem vetë”, tha Beatrix teksa Donaldi ia mbylli gojën me dorë.Beatrix për inat të Sabianit e puthi dhe njëherë Donaldin.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport