Connect with us

Bota

Harrojini rrudhat, kjo recetë 100% natyrale po çmend të gjitha vajzat që e kanë provuar

Published

on

Njerezit po qendrojne gjithmone e me larg produkteve farmaceutike per perberjen e te cilave kane pak informacion per shkak se perdorin me shume pergatitjet natyrale te kremrave, shampove dhe sapuneve.

Rrudhat jane dukuri e pashmangshme te secili person ndersa kremi i meposhtem largon rrudhat, zbut, terheq dhe shtrengon lekuren tuaj.

Perberesit jane plotesisht natyrale, te sigurt dhe te pershtatshem per te gjithe tipat e lekures.

RUAJENI RECETEN BIO

Perberesit:
1 luge çaji leng limoni

1 luge çaji mjalte

1 luge çaji arre myshku

1 luge gjelle pluhur kanelle

Pergatitja:

Si fillim perzieni mire te gjithe perberesit. Prisni derisa te krijohet nje mase kremoze dhe me pas aplikojeni ne fytyre. Lereni te veproje per 10 minuta dhe kur te aplikoni kremin siguroni mire zonen rreth syve dhe gojes. Gjithashtu ky krem do te sherbej edhe si qetesues per fytyren tuaj.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport