Connect with us

Lajme

Harrojne qe kamerat ne shtepine e Big Brother jane ndezur/ 3 vajzat zh vishen dhe dalin pa rroba ne TV

Published

on

“Big Brother Vip” është kthyer ne emisionin me të shikuar dhe komentuar të momentit.

Banorët krijojnë shumë situate të vcilat bëjnë shumë bujë në mediat rozë dukë marrë në këtë mënyrë edhe vëmendjen maksimale.

Por si duket deshira për të marrë më shumë shikueshmëri ka bërë që në këtë emision të shafqen edhe skena erotike.

Së fundmi në “Big Brother Vip” ka shfaqur disa momente ku duken vajzat e shtëpisë të zh veshura në pjesën e sipërme për të bërë masazh.

Këto imazhe janë shfaqur live në në televizionin kombëtar, i cili ka një shikueshmëri shumë të lartë.

Këto skena erotike duket se nuk përbëjnë problem për tu shfaqur në ekranet televizive.

Kledi vendosi t’i bëjë një masazh relaksues Einxhelit. Si rezultat, ajo u zh vesh në pjesën e sipërme dhe u shtri në krevat, ndërkohë që Kledi kujdesej për kurrizin e saj.

Kësaj panorame nuk i rezistuan dot Beniada dhe Semi. Mbesa e Nishanit mbajti veshur vetëm xhinset, ndërsa Semi u zh vesh e gjitha dhe i mbuloi pjesët in time me një peshqir të bardhë. Kledi vendosi që t’u bëjë edhe atyre masazh për t’i qetësuar.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport