Connect with us

Jete

Harxhuan milionat per dasmat luksoze/ Keto jane 11 VAJZAT VIP qe bene dasmat me te medha dhe te kushtueshme

Published

on

Dasmat e Vipave shqiptar gjithmone bejne buje ne rrjete sociale por edhe ne televizionet tona. Shumat e medha qe ata harxhojne per nje dite te vetme jane te paimagjinueshme..

Detaje te ndryshme nga festat e medha, fustanet te shumllojshme dhe nga me te fundit e modes jane te zakonshme kur behet fjale per personazhet e showbizit. Nder vite kemi pare vajzat shqiptare qe veshin fustanin e bardhe dhe bejne dasma madheshtore..

Ne kemi renditur disa prej vajzave VIP qe kane bere dasmat me te medha dhe me te kushtueshme, qe nga fustanet e shtrenjte deri tek festat e medha. Dua mendimin tuaj se cila prej tyre eshte me e bukura e veshur si nuse.

E preferuara ime eshte Xhensila Myrtezaj me nje stil te vecante dhe bukuri qe te le pa fjale.

Jonida Maliqi

ELia Zaharia

Nora istrefi

Klaudia Pepa

Amarda Toska

Aurela Gace

Ertila Koka

Soni Malaj

Tuna Sejdi

Andrra Destani

Xhensila Myrtezaj

Vesa Luma

Orinda Huta

Marina Vjollca

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport