Connect with us

Lajme

Hena e Re sjell ndryshime drastike/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK I DT 22 KORRIK 2020

DHE DIELLI NDRICON PERSERI.

E Merkure dhe Dielli kalon ne shenjen e Luanit.

Dielli ne Luan eshte ne pozicionin me te mre te tij.

Ne te njejten kohe Hena e Zeze ndodhet ne shenjen e Dashit
duke bashkepevruar me pasionin e fuqishem dhe te er ret mire me Diellin ne Luan

Luani eshte shenja e Zemres Madje edhe ne trupin e njeriut tregon Zemren eshte shenja e zemergjeresise dhe e bujarise Di te Dashuroj por edhe te tra umatizoj A23\a

Ndikimi i Henes se Zeze ne Dash tregon dashurine nepermjet pasionit marredhenieve te fshehta por qe mbartin joshje e terheqje magnetike
Shenjat e zjarrit Dash Luan dhe Shigjetar nuk do ti thone jo nje marredhenie ero tike qofte kjo edhe spontane

Dashi

Hena e zeze ne shenjen tuaj tenton ne lidhje me Diellin ne Luan tju coj nepermjet nje labirinthi te erret drejt Drites dhe dashurise se vertete

Demi

Nje parapa skene nga nje femer qe lidhet me punen tuaj do ju tregoj se pasioni mund te shprehet edhe nga persona qe nuk i keni vene re por qe do ngacmojne ndjenjat tuaja

Binjaket

Do krijoni pershtypjen e dikujt qe eshte i fshehte apo i rrez ikshem ne lidhje me ndjenjat apo lidhjet er otike por shume shpejt do kuptojne qe thjesht po hiqshit si te tile pasi keni nje person te percaktuar ne mendje

Gaforrja

Nje ndikim i madh i jauaji i fuqishem dhe pasionant do tregoj se ne luf ten per dominance ju keni aleate kete periudhe edhe boten e eret te pasioneve dhe Diellin si perfitim

Luani

Sot dielli ne shenjen tuaj do ndricoj deshirat dhe plotesoj kerkesat tuaja Hene e zeze ne Dash tregon vemendjen ndaj nje femre qe ju josh dhe qe ndodhet ne nje vend te larget

Virgjeresha

Do kuptoni qe nje femer e veshtire ne ndikim ju kishte bllokuar nje lidhje er otike e cila tashme ju ngrohe ne zemer por ehe e ftohte si funksionim

Peshorja

Nje oferte shume joshese do ju behet keto dite ne lidhje me nje martese apo ne nje lidhje te qendrueshme Ka mundesi te plotesoni keshtu nje qellim ne jeten tuaj

Akrepi

Puna ju tregon se keni nje tunel te veshtire te ertet per te kaluar por do ju ndihmoj instikti ndjenja pasioni per ta kaluar dhe per te vendosur dominancat dhe famen e duhur

Shigjetari

Nje dite e vecante kjo esotmja ne lidhje me jeten ero tike dhe dhe lidhje me te ardhmen Ato njohje qe do sqarohen apo vendosen sot do kene te ardhme

Bricjapi

Nje ceshtje familjare do mbart nje rre zik apo diskutim te rendesishem sot Perpiquni te jeni pasionante dhe te mos ndaheni nga qellimet tuaja sidomos ne nje ceshtje dashurie

Ujori

Jeni pikerisht ju qe do zbuloni sot ndjenjat e verteta per nje person dhe kjo do ju coj te merrni nje vendim te rendesishem sidomos ne lidhje me nje martese

Peshqit

Nje puen e rendesishem qe lidhet me ekonomine por edhe me deshiren per te qene afer nje personi qe e ndjeni dhe ju mungon do ju mudoj pak sot Vendosni me zemer jo me llogari

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Flexible

Jete5 days ago

Sot eshte modele me e pelqyer/ Ja si dukej Bleona Qerreti kur ishte femije

Bleona Qereti, e njohur profesionalisht si Bleona, është një këngëtare, ndërmarrëse dhe aktore shqiptare-amerikane. Që nga viti 2009, Bleona ka...

Jete5 days ago

Xhensila poston foto nga makina/ Bes Kallaku nuk e le dot pa e komentuar, ja cfare i shkruan

Xhensila Myrtezaj eshte nje nga kengetaret me te famshme dhe me te dashura per publikun shqiptar. Me kengen e re...

Jete6 days ago

Brenda shtepise luksoze te Rudina Dembacaj/ Kjo eshte vila ku ajo po jeton me Markun

Rudina Dembancaj shfaqet gjithmone shume e lumtur ne shoqerine e partnerit te saj Mark Frrokut. Aktrorja e njohur ka postuar...

Jete6 days ago

I ndoqi fati i keq/ Keto jane 7 CIFTET VIP qe u ndane pasi ben tatuazh per njeri tjetrin

Teksa jetohet nje histori dashurie asnje nuk e mendon ndarjen. Shume cifte shtyhen nga dashuria e madhe dhe bejne tatuazhe...

Jete2 months ago

Duhet te prisni deri ne daten 6 Shtator/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Dashi Mund të mbështeteni në një pozicion të mirë të Hënës. Me siguri kjo nuk është e mjaftueshme për të...

Jete3 months ago

Flirtues dhe tradhtarë/ 5 shenjat e horoskopit të cilave nuk duhet tu besohet aspak

Binjakët Ndër pesë shenjat më pak besnike të horoskopit janë Binjakët . Të lindurit e kësaj shenje kanë tendencë të...

Jete3 months ago

HOROSKOPI javor 27 Korrik-2 Gusht i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Dashi: Takime të nxehta! I dashur Dash, ardhja e gushtit ju sjell shumë pasion dhe një lajm të mirë në...

Jete3 months ago

Do takoni nje njeri qe do ju ndryshoje jeten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK I DT 25 DHE 26 KORRIK 2020 NDJENJA ANTAGONISTE E Shtune dt 25 dhe e Djele dt 26...

Jete3 months ago

Do te merrni vesh disa thashetheme per veten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 24 KORRIK 2020 E Pamundura e mundur dhe Anasjelltas Sot e Premte dt 24 Korrik dhe hena...

Jete3 months ago

Harrojini metodat e dhimbshme të depilimit/ Kjo eshte metoda me e mire per ta bere trupin drite

Ka metoda te ndryshme perfshire ato natyrale dhe trajtime te ndryshme mjeksore per te eleminuar qimet nga trupi. Por metodat...

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport