Connect with us

Lajme

Hiqej sikur pelqente Bora Zemanin/ Shikoni cfare ka thene Atdheu i Perputhen duke e ironizuar ate

Published

on

Atdheu duket se nuk ka më miqësi me Borën. I ftuar mëngjesin e sotëm në “Wake up”, ish-konkurrenti i “Përputhen” i habiti të gjithë kur tha se është fans i Donaldit. 

“Ajo është gocë e bukur dhe rob i mirë, por me Borën s’jemi miq , asgjë fare”, tha Atdheu.

“Donaldi është lojtar i fortë, jam fans i tij, është finalist por jo fitues, se Arjola do fitojë”, shtoi ai.

Atdhe foli edhe për sh errin e Arjolës me Antonelën dhe tha se Arjola është një mikeshë shumë e mirë e tij dhe se do e mbështesë deri në fund.

“Arjolën e kam shoqe, do e mbështes deri në fund, kur kam ardhur këtu ishte e vetmja që më ka mbështet. Unë për vete e kam mbyll si muhabet këtë diskutim, edhe postet në Instagram që i kam bërë ishin mbështetje për Arjolën, por Antonelën nuk e kam hedh poshtë, as kunjë, asgjë. Edhe ajo pjesa e famës , është e përgjithshme, unë nuk e kam përmend emrin e Antonelës asgjëkundi. Unë mendoj që është ngatërruar Përputhen me Big Brother, se Antonela kur acarohet vjen një pikë që s’di ça thotë. Në Big Brother nuk do futesha se kam dhe nënën sëmurë, por një natë për sqarim po ”, tha ai.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport