Connect with us

Lajme

Horoskopi javor 3-9 Shkurt 2022/ Keto jane 3 shenjat e horoskopit qe do te kene kthesa 180 grade

Published

on

Dashi

Puna

Ki durim në këto ditë, por, në të njëjtën kohë, mos u magjeps nga fjalët e bukura. Ne të gjithë jetojmë në një moment të veçantë , por ju nuk keni pse të pranoni gënjeshtrat për këtë.

Dashuria

Çiftet do të duhet të vendosin veten në të njëjtin nivel, pa menduar se vlejnë më shumë ose më pak se tjetri. Dashuria nuk është një konkurs. Ju e ndihmoni partnerin tuaj të hap zemrën me ju dhe bëni të njëjtën gjë.

Financat

Nëse keni lindur nën shenjën e Dashit, këtë javë shikoni për çështje biznesi dhe financiare ose marrëveshje që përfundimisht mund të lindin me një burrë. Ju mund të gaboheni në diçka, mund të lindë një keqkuptim, ose mund të mashtroheni, gjë që mund t’ju sjellë një humbje.

Demi

Puna

Përballeni me situatat që tashmë ju janë propozuar në një mënyrë tjetër. Gjithmonë ka një anë të ndritshme, thjesht shikoni për të.

Dashuria

Beqarët do të testojnë veten, duke kërkuar në anën tjetër për pak argëtim dhe lehtësi . Nëse kjo është ajo që ju nevojitet, ashtu qoftë, pasi askush nuk duhet të ndihet i gjykuar.

Financat

Gjatë kësaj jave ju do të prisni të ardhura financiare në buxhetin tuaj të familjes ose zhvillim të favorshëm të projekteve tuaja financiare, të cilat janë të rëndësishme për të gjithë familjen tuaj.

Binjakët

Puna

Ju jeni në nxitim për të mbyllur një marrëveshje, por është nxitimi që mund t’ju bëjë të gjykoni gabimisht disa pasoja. Ju e dini mirë që duhet të vuani ndjenja faji dhe fyerjeje, kështu që merrni kohën tuaj.

Dashuria

Nuk do të keni pritshmëri të mëdha për këto ditë, pasi do të përqendroheni në diçka tjetër. Sidoqoftë, ju jeni përqendruar në diçka tjetër , secili më vete , për një kohë të gjatë . Në dy duhet të jetë më mirë, jo më keq.

Financat

Gjatë këtyre shtatë ditëve do të keni një bisedë financiare me një person që mund të jetë përfaqësues i një institucioni qeveritar ose dikush me të cilin punoni.

Gaforrja

Puna

Ju ende nuk keni arritur pikën më të lartë, por po punoni mirë dhe nuk duhet të keni ndonjë vështirësi në muajt e ardhshëm. Gjithçka do të varet nga sa seriozisht doni ta merrni veten dhe cila është shkalla juaj e pjekurisë.

Dashuria

Çiftet do të kenë disa vështirësi për të kuptuar njëri-tjetrin, për të gjetur një pikë takimi, duke pasur parasysh ngurtësinë tuaj për disa situata. Ne duhet të përpiqemi të zgjerojmë horizontin tonë dhe të mos qëndrojmë në të njëjtin mendim për një kohë të gjatë.

Financat

Nëse keni lindur nën shenjën e Gaforres këtë javë do të diskutoni mbi veprimet tuaja personale ose familjare dhe angazhimet financiare.

Luani

Puna

Kohët e fundit keni zgjedhur rrugë shumë alternative, të cilat nuk ju kanë shpërblyer siç do të shpresonit, ndaj jeni nën presion nga gjykimet e atyre që ju rrethojnë. Ju do të mësoni se si të ecni para, herët a vonë.

Dashuria

Çiftet do të kenë situata për të analizuar, por ato duhet të bëhen së bashku sesa secila vetë . Pasja e një pike të përbashkët fillestare mund ta bëjë udhëtimin tuaj më të lehtë.

Financat

Java sjell mundësi për të ardhura më të mira nga puna, për të arritur paga më të larta dhe ngjarje të tjera financiare pozitive.

Virgjëresha

Puna

Disa rezultate të vogla mund të bëjnë një ndryshim, veçanërisht në këtë moment, në të cilin të gjithë duhet të sigurohen dhe të shtyhen drejt së ardhmes, ndoshta një të ardhme më të mirë.

Dashuria

Merrni atë që ju bën të ndiheni mirë nga kjo javë dhe përshkruani gjithçka tjetër. Aspektet sentimentale padyshim do të jenë ato që duhen mbajtur afër. Nëse nuk keni ndonjë, filloni të punoni në krijimin e tuajat!

Financat

Financiarisht gjatë javës do të ketë një moment stresues të shoqëruar me një kosto më të lartë, e cila mund të shkaktojë vështirësi të përkohshme.

Peshorja

Puna

Ju do të keni shumë kohë dhe hapësirë ​​për veten tuaj nëse nuk i përkushtoheni punës ekipore, por as nuk do të arrini të njëjtat synime . Ju keni marrë disa raporte si të mirëqena, të cilat tani do t’ju duhet t’i rivlerësoni.

Dashuria

Ju nuk po arrini të merrni vendimet e duhura , por vetëm sepse shqetësoheni për njerëzit përreth jush, se si ata do të reagojnë. Ju duhet të jeni më të fortë se kurrë gjatë kësaj kohe!

Financat

Në përgjithësi, java do të jetë e favorshme për zhvillimin e interesave dhe planeve tuaja financiare dhe materiale, dhe rezultatet pozitive do të vijnë kryesisht për shkak të bashkëpunimit të njerëzve të tjerë.

Akrepi

Puna

Nëse nuk jeni të kënaqur me punën tuaj, atëherë kjo do të thotë se ka diçka për të ndryshuar. Ju nuk mund ta merrni gjithmonë atë që meritoni, por nëse gjendja vazhdon shumë gjatë, është e drejtë të pyesni pse.

Dashuria

Çiftet do të duhet të lënë mënjanë vullnetin e tyre si individë, për të krijuar një të përbashkët. Duhet të jetë një proces absolutisht i natyrshëm, natyrisht, jo pa pengesa. Por nëse nuk është kështu, do të duhet të bëhen disa pyetje.

Financat

Këtë javë duhet të konsideroni me kujdes veprimet tuaja të një natyre financiare. Ato mund të jenë të lidhura me një shpenzim specifik, por mund të jetë një ide nga e cila prisni të merrni një fitim ose përfitim tjetër.

Shigjetari

Puna

Punoni shumë për ta bërë njohurinë tuaj të disponueshme për të gjithë. Ju nuk keni pse të jeni mosbashkëpunues në këtë periudhë, sepse vetëm duke bashkëpunuar mund të filloni përsëri.

Dashuria

Beqarët do të fillojnë menjëherë kërkimin e tyre për një shok shpirti, pasi ndjejnë nevojën për të shkuar më tej, për të pasur guximin për tu përfshirë. Është një mënyrë e bukur për t’iu afruar këtij momenti.

Financat

Gjatë javës do të keni një kohë të favorshme për të realizuar angazhime të rëndësishme profesionale dhe në përgjithësi çdo detyrë që lidhet me punën.Si pasojë dhe financat tuaja do të jenë të mira dhe më në fund do të mund të shijoni dhe realizon projektet që kishit planifikuar.

Bricjapi

Puna

Mos jini skllav i orareve, por mos jini as shumë fleksibël. Eshtë mirë të respektoni afatet, por pa u mbingarkuar nga ankthi për të mos qenë në kohë. Kjo e fundit mund të ndikojë në performancën tuaj.

Dashuria

Nismat që do të merrni në këto ditë mund të mos kuptohen menjëherë, por do të duhet të insistoni, veçanërisht nëse keni një projekt në mendje. Thjesht përpiquni të jeni më të durueshëm me ata që ju rrethojnë.

Financat

Do të merreni me disa dokumente financiare, pagesa ose raste të tjera të ngjashme, të cilat ndoshta tashmë kanë ndonjë zhvillim nga javët e mëparshme.

Ujori

Puna

Angazhimet tuaja të para këtë javë mund të ndikojnë në performancën e ditëve të tjera , veçanërisht sepse do të impresionoheni nga rezultatet , qofshin pozitive apo negative.

Dashuria

Çiftet do të zhvillojnë luftime të shumta, por të domosdoshme dhe konstruktive. Mos u përballni në një mënyrë negative, por si një mundësi për tu rritur së bashku dhe për të zbuluar njëri-tjetrin. Ju kurrë nuk ndalet së mësuari.

Financat

Gjërat e mira këtë javë do të vijnë nga punët tuaja të parave. Për disa prej jush, ata mund të kenë një marrëdhënie me njerëz nga distanca të ndryshme.

Peshqit

Puna

Sa më shumë që shkoni përpara në projektet tuaja, aq më shumë do të kuptoni se cilat mund të jenë evolucionet e mundshme.

Dashuria

Çiftet duhet të mbajnë gjithmonë një paqe të caktuar mes tyre, përndryshe ata nuk do të jenë në gjendje të menaxhojnë jetën e përditshme. Ka disa aspekte për tu përmirësuar, por mund të bëhet vetëm nëse mbani qetësi dhe racionalitet.

Financat

Kjo javë do të jetë e pafavorshme për çështjet ligjore ose gjyqësore dhe angazhimet financiare.Shmangni marrjen e vendimeve ose përfshirjen në trashëgimi ose ndarje të pasurisë dhe çështjeve të parave.Në përgjithësi, java do të jetë e paparashikueshme për zhvillimin e çështjeve tuaja financiare dhe pronësore. Zhvillimi i tyre do të varet nga veprimet dhe vendimet e njerëzve të tjerë mbi të cilët nuk keni kontroll.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport