Connect with us

Bota

HOROSKOPI javor sipas astrologes MERI me detaje/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Published

on

GJASHKENDESH MIDIS jUPITERIT DHE NEPTUNIT DHE PARASHIKIMI ASTROLOGJIK JAVOR

MATERIALIZIMI I NJE ENDRRE

ME FANTAZI DHE FRYMEZIM

TALENTE DHE ROMANTIZEM

Shume interesante do jete java e fundit e Korrikut dhe fillimi i Gushtit
Nje fenomen prek harten e Qiellit dhe behet fjale per gjashkendeshin midis Jupiterit ne Bricjap dhe Neptunit ne Peshk

Kjo lidhje do zgjasi disa dite dhe do kete ndikim deri ne mes te Gushtit
Ky gjshtekendesh do jete nje lidhje me permasa pozitive Ne kete lidhje do kete talente kaharizme Ngritje shpirterore per rigjenerim dhe mirekuptim

Do gjykohen ne baze karmike gabime te se kaluares dhe ndepermjet njohurive thelbesore mund te kapercehen

Lidhja pozitive me Neptunin do cliroj shpirtin nga mjegulla dhe do na coj ne gjetjen e zgjidhjeve praktike

Skenarte e Fantazise marrin fund ne pergjithesi dhe ne do shikojme vetem endrra qe mund ti bejme realitet

Favorizohen plane ne lidhje me Artin filozofia apo me fene dhe metafiziken

Dashi

Kjo jave ju favorizon ne lidhje me karrieren punen dhe plane e endrra qe lidhen me artin apo marreveshje te fshehta apo marredhenie te mbetura ne tentative ne jeten personale

Demi

Do keni lajme shume te mira ligjore apo per te ardhmen e nje pune apo lidhje si nje shans i dyte qe vjen ne jeten tuaj apo si nje enderr qe behet realitet

Binjaket

Do jeni me te qarte ne lidhje me kerkesat tuaja persa i perket karrieres apo marredhenieve me eproret apo me pune qe deri tani kane qene te paqarta Ceshtjet ekonomiie permiresohen

Gaforrja

Bashkepunime shume te rendesishme qe jane tashme reale dhe konkrete pa qene nevoja te jene premtime per te ardhmen Gabimet e se kaluares ne dashuri mund ti rregulloni ne kete periudhe

Luani

Kjo periudhe ju qarteson shpirterisht ne lidhje me ndjenjat bashkepunimet apo perfiteimet qe keni ne marredhenie me te tjeret apo me partnerin ne cift Do keni plane konkrete

Virgjeresha

Nje moment i bukur ku ju realizohet nje enderr ne lidhje me nje marredhenie te pamundur deri tani ne jeten personale Por kjo periudhe ju nxjerr ne pah edhe talentet

Peshorja

Antagonizmi ndaj jush do vazhdoj dhe do beni mire te mos i hapni kartat tuaja me kundershtaret por te vazhdoni projektet qe enderroni vete te cilat do realizohen dhe lerini qente te lehin Ne kete rast mund te jene ne shenjen e Dashit

Akrepi

Shume bindes dhe errotik dhe romantik duke marre me ne fund ate qe doni dhe si e doni nga jeta e cila ju ka mohur shume te drejta por qe tashme e rregullon gabimin

Shigjetaret

Shtepia do behet me e qarte dhe me e bukur per ju apo mund te tentoni te beni realitet nje shtepi tuajaen apo nje pushim te gjate buze detit me shume romance

Bricjapi

Fati ne shenjen tuaj me miq te mire mund te bej mrekullira Prandaj mos hezitoni te jeni ne shoqerine e njerzve qe mund te bejne realitet endrrat tuaja

Ujori

Endrra me e madhe per momentin per ju eshte te dilni nga guacka juaj me mendimin qe tashme mundesite per te perparuar ne investime apo jete personae jane te medha

Peshqit

Duket sikur ne kete periudhe edhe peshqit e vegjel te ndonje akuariumi do kene fatin dhe biskoten me te mire Kjo faze ka per ju miq te mire dhe njohje te mira

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Flexible

Jete1 week ago

Sot eshte modele me e pelqyer/ Ja si dukej Bleona Qerreti kur ishte femije

Bleona Qereti, e njohur profesionalisht si Bleona, është një këngëtare, ndërmarrëse dhe aktore shqiptare-amerikane. Që nga viti 2009, Bleona ka...

Jete1 week ago

Xhensila poston foto nga makina/ Bes Kallaku nuk e le dot pa e komentuar, ja cfare i shkruan

Xhensila Myrtezaj eshte nje nga kengetaret me te famshme dhe me te dashura per publikun shqiptar. Me kengen e re...

Jete2 weeks ago

Brenda shtepise luksoze te Rudina Dembacaj/ Kjo eshte vila ku ajo po jeton me Markun

Rudina Dembancaj shfaqet gjithmone shume e lumtur ne shoqerine e partnerit te saj Mark Frrokut. Aktrorja e njohur ka postuar...

Jete2 weeks ago

I ndoqi fati i keq/ Keto jane 7 CIFTET VIP qe u ndane pasi ben tatuazh per njeri tjetrin

Teksa jetohet nje histori dashurie asnje nuk e mendon ndarjen. Shume cifte shtyhen nga dashuria e madhe dhe bejne tatuazhe...

Jete2 months ago

Duhet te prisni deri ne daten 6 Shtator/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Dashi Mund të mbështeteni në një pozicion të mirë të Hënës. Me siguri kjo nuk është e mjaftueshme për të...

Jete3 months ago

Flirtues dhe tradhtarë/ 5 shenjat e horoskopit të cilave nuk duhet tu besohet aspak

Binjakët Ndër pesë shenjat më pak besnike të horoskopit janë Binjakët . Të lindurit e kësaj shenje kanë tendencë të...

Jete3 months ago

HOROSKOPI javor 27 Korrik-2 Gusht i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Dashi: Takime të nxehta! I dashur Dash, ardhja e gushtit ju sjell shumë pasion dhe një lajm të mirë në...

Jete3 months ago

Do takoni nje njeri qe do ju ndryshoje jeten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK I DT 25 DHE 26 KORRIK 2020 NDJENJA ANTAGONISTE E Shtune dt 25 dhe e Djele dt 26...

Jete3 months ago

Do te merrni vesh disa thashetheme per veten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 24 KORRIK 2020 E Pamundura e mundur dhe Anasjelltas Sot e Premte dt 24 Korrik dhe hena...

Jete3 months ago

Harrojini metodat e dhimbshme të depilimit/ Kjo eshte metoda me e mire per ta bere trupin drite

Ka metoda te ndryshme perfshire ato natyrale dhe trajtime te ndryshme mjeksore per te eleminuar qimet nga trupi. Por metodat...

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport