Connect with us

Lajme

”Hyri ne shtepine e Big Brother dhe me shperqendroi”/ Beatrix tregon cfare i tha Arberia ne vesh

Published

on

Beatrix Ramosaj ishte e ftuar sot në “Fan Club” pas një shkëputjeje nga daljet publike. Trixa foli për historinë me Donaldin, si i kaloi ditët pas daljes nga shtëpia dhe ndër të tjera foli për një nga ngjarjet e diskutuara që ishte edhe hyrja e tezes së saj e cila i komunikoi diçka në vesh.

Trixa tregoi mesazhin që ajo i dha duke shtuar me humor se veç këshillave për kujdesin ndaj vetes, mbeti pak konfuze.

“Zgjohu herët, laj flokët kujdes, kujdes, kujdes dhe më la si pemë. Unë mbeta se thash çfarë kam bërë për kujdes? Ajo për mirë u mundua po unë u konfuzova pak. Duke qenë se nuk kishim asnjë informacion nga jashtë çdo gjë mund të na duket më shumë se ç’është në të vërtetë”, tregoi këngëtarja.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport