Connect with us

Lajme

Hyseni e akuzoi Alvisen per tradheti/ Por Edi i Perputhen zbulon mesazhet ngacmuese te Hysenit ndaj Ades

Published

on

Mbremjen e djeshme Hyseni pretendonte se gjate kohes qe ishte ne program, kishin folur per nje rikthim mes tij dhe Alvises, pra po benin nje loje te fshehur ndaj te gjitheve.

Sipas Hysenit, ai e quante veten ende te lidhur me Alvisen dhe faktin qe ajo ishte takuar me Bashkimin ne shtepine e ketij te fundit, e quante nje tradheti ndaj tij, ndersa nga ana tjeter Alvisa ka mohuar se mund te kete patur ndonje moment rikthimi me Hysenin.

Per kete ceshtje, ka reaguar edhe Edi, i cili teksa kishte hapur nje video Live dhe po ndiqte “Per’puthen”, tregoi disa ngjarje te paditura per Hysenin.

Ai tregoi se ne kohen kur ishte me Aden ne Prishtine, Hyseni i shkruante Ades dhe i telefononte duke i kerkuar shanse te tjera per takime, ndersa Ada i ishte shprehur se me te nuk ia kishte vlejtur as takimi i pare, e jo me t’i jepte nje shans te dyte.

Pra, sipas Edit, Hyseni akuzonte Alvisen per tradheti, por nga ana tjeter flirtonte me Aden.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport