Connect with us

E pergjithshme

Hyseni nuk la gje pa thene per te/ Alvisa i dergon mesazh Bashkimit: ” Me fal, koha do i tregoj te gjitha”

Published

on

Gjatë puntatës së “Për’puthen Prime” të së shtunës kanë ndodhur shumë të papritura që në qendër të vëmendjes ishin Hyseni dhe Alvisa.

Bashkimi dhe Alvisa në takimin e tyre të parë në Për’Puthen, a pati shkëndija? – Top Channel

Gjatë një lidhje live me emisionin, Hyseni tregoi se ai gjatë programit është rilidhur prapë me Alvisën, por ajo e tradhtoi me Bashkimin. Prova për këtë ishin disa video që Hysenit i kishin ardhur në rrjete sociale.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” tha se kërkoi të përballet me Bashkimin thjesht për ta sqaruar se është vi kt imë, ndërsa nga Alvisa ndihet i tradhtuar dhe shumë i prekur, sepse sipas tij e ka dashur shumë.

Nga ana tjetër, Alvisa mohoi gjithë ak uzat e tij, duke thënë se i ka dhënë ‘shpresa’ Hysenit pasi është ndjerë e kër cënuar dhe e për ndjekur. Hyseni gjithashtu tregoi regjistrime, foto e video ku Alvisa i thoshte se po bën lojë me djemtë aty dhe se do rikthehet me të.

Gjithashtu ai tha se edhe puntatën e Prime kur erdhi, e cila xhirohet më përpara, e panë bashkë në shtëpinë e tij të shtunën. I them Baskimit te pres.

Nga ana tjetër, Alvisa shprehet se gjërat për publikun do të sqarohen me kalimin e kohës dhe e vërteta e kësaj historie do të mësohet.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport