Connect with us

Lajme

I ka mbushur 40 vjec dhe nuk ka asnje rrudhe/ Alberie Hadergjonaj tregon troc cfare i ben lekures

Published

on

Të gjithë pyesin a ka bërë ndërhyrje në fytyrë Albërije Hadërgjonaj, a ka bërë operacione? Pse s’po plaket këngëtarja?

Në fakt, Albërija ka këshilluar të gjitha femrat që të kujdesen për veten, për bashkëshortin, dhe për dashnorin nëpërmjet një serie videosh të publikuara në Instagram, ku tregon sekretin e saj të bukurisë.

Albërija pranon se ka bërë botoks dhe kjo shpjegon edhe mungesën e rrudhave në pjesën e ballit, ndërsa mohon të ketë bërë operacione. Këngëtarja shkoi dje në New York për të bërë një trajtim me lazer për të hequr pjesën e rrudhave poshtë syrit.

“Unë në fakt s’kam bërë asgjë. Një herë në 3 muaj bëj trajtime me lazer, bëj ndoshta një herë, apo herë pas herë pas here botoks që paralizon muskujt dhe s’kam asnjë rrudhë”, shprehet këngëtarja e cila tashmë i ka kaluar të 40-tat.

‘Të dashura motra kujdesuni për veten, për burrat, pse jo dhe për dashnorin, ndjehuni se xy”, ka përfunduar videon Albërija.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport