Connect with us

E pergjithshme

I kane qare operacionet plastike/ Keto jane 10 VAJAT VIP qe jane bere me te bukura nga nderhyrjet

Published

on

Qe vipat shqiptare te pranojne operacionet plastike eshte dicka shume po shume e pazakonte.

Mund te themi qe shume pak e pranojne,por shume prej vajzave te showbizit i jane nenshtruar te pakten nje here nje nderhyrje estetike. Me poshte po ju rendesin 10 prej tyre qe I kane pranuar keto operacione dhe ne fakt duket qe I kane qare

Nora Istrefi

“I kam fryre veç pak buzet”, ka pranuar Nora ne nje interviste.Kengetarja pohoi se buzet i kane dhene vertet nje pamje krejt tjeter.

2.Françeska Jaçe

Ajo e ka pranuar vete pak kohe me pare ne emisionin e Rudines qe operacioni qe ka ber nderhyrjen eshte ne hunde . “Isha e fiksuar, doja ta beja, por kisha edhe mish te huaj dhe vendosa. E kisha te nevojshme, por edhe fiksimi i moshes…”tha Franceska ne intervisten me moderatoren Rudina

3.Lori Hoxha

Ndryshe kete here pervecse e ka pranuar Lori na tregon edhe arsyen pse.Ajo tregon qe nuk do qe vajzat e vogla te mendojne se ajo eshte perfekte. Blogerja Lori duket vertete shume bukur por ende nuk e ka thene se çfare operacionesh plastike ka bere konkretisht.

Roza Lati

4.Me siguri e menduat qe edhe Roza Lati do te ishte pjese e kesaj liste. Roza duke qen nje tip i cilter dhe i sinqerte i ka pranuar nderhyrjet dhe madje ka njoftuar para se t’i nenshtrohej operacionit. Moderatorja e njohur ka bere hunden ,buzet, por dhe gj oksin.

5.Era Istrefi

Nje nder vajzat e tjera te showbizit qe i eshte nenshtruar operacioneve plastike eshte edhe Era Istrefi. Ajo ne nje interviste ne fillimet e karrieres se saj ka treguar se ka ber nderhyrje ne buze. Kohet e fundit po perflitet qe kengetarja ka bere edhe g joksin.

6.Dafina Zeqiri

Kjo eshte e dukshme qe Dafina nuk ka te njejten pamje si vite me pare. Kjo eshte fale operacioneve plastike konfirmon kengetarja. Ajo ka treguar se i eshte nenshtruar kirurgjise plastike dhe ka bere gj oksin dhe hunden. Ne nje emission disa vite me pare. Dafina ka bere edhe buzet qe i kane dhene nje pamje tjeter dhe mund te themi edhe me te bukur.

7.Aurela Hoxha

Modelja ka pranuar qe ka bere vetem buzet dhe pse eshte perfolur shpesh se i eshte n enshtruar shume operacioneve plastike Çfaredo operacioni plastik te kete bere Aurela, ne duhet ta pranojme qe e ka ndryshuar shume dhe duket gjithmone edhe me mire.

8. Alberie Hadergjonaj

Koha kalon por Alberia mbetet nje nga femrat me te bukura shqiptare. Por kohet e fundit flitet se ka bere operacione plastike. Sezonin e kaluar e ftuar ne emisionin “Xing”. Alberie tha se i vetmi operacion qe ka bere eshte hunda. Ajo na tregon se eshte bere pishman per kete operacion.

9. Genta Ismajl

Te gjithe e zmadhojne Genta e zvogelon. “Me ka dhembur shume shpina”,tregoi kengetarja.Ajo eshte shprehur ne nje interviste se e ka zvogeluar gjo ksin. Genta gjithashtu ka bere buzet dhe hunden.

10 Çiljeta Xhilaga

Nuk mund te harronim kengetaren e njohur ,e cila i habiti te gjithe pak kohe me pare kur tha se do te zvogelonte gjo ksin. Kengetarja e zvogeloi gj oksin me 3 numra.

f

Por sido qe te jete me gj oks te madh, apo me te vogel, Çiljeta mbahet si nje prej vajzave me te bukura shqiptare.Tre vite me pare kengetarja ka bere gjithashtu edhe hunden.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport