Connect with us

Jete

I krahasojnë shpesh, Efi e Perputhen tregon për herë të parë çfarë i ka Borën dhe Elvanën

Published

on

Efi i është përgjigjur komenteve të ndjekësve sot në “Përputhen” dhe një prej tyre i vinte në pah ngjashmërinë me Borën dhe Elvanën duke e pyetur se çfarë i ka moderatoren dhe këngëtaren.

Efi me këtë rast foli për herë të parë për këtë temë duke treguar se i bëhet shumë qejfi që e krahasojnë me dy femra kaq të bukura, por nuk i ka asgjë.

Efi: Unë që kur kam hyrë në këtë program të gjitha komentet më krahasojnë me Borën dhe Elvanën dhe më bëhet shumë qejfi që më krahasojnë me këto dy femra shumë të bukura. Por nuk i kam asgjë.

Bora: Çuditërisht të treja kemi ngjashmëri se dhe mua më thonë shpesh që ngjaj me Elvanën.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport