Connect with us

Jete

I mori Donaldin pa ju dridhur qerpiku/ Bora Zemani ka qene partnerja e vellait te Beatrix, Alban Ramosaj

Published

on

Bora Zemani është emri më i lakuar kohëve të fundit në media sociale.

“Tradhtia” e Donaldit me këngëtaren Beatrix Ramosaj, në Big Brother, bëri që shumë fansa të kthehen kundër Donaldit dhe ta mbështesin Borën, shkruan InfoKosova.

Para së të hynte në shtëpi, Beatrix kishte një shoqëri me prezantuesen Bora Zemani.

Megjithatë Beatrix duket se është gati t’i marr të dashurin Borës, Donaldin.

Miqësia mes Borës me Beatrix ishte me e madhe.

Vite më parë, Bora kishte marrë pjesë në spektaklin “Dance with Me”, ku për partner në vallëzim kishte vëllain e Beatrixit, Alban Ramosaj./InfoKosova/

Shiko videon:

Eh Bora si vijne kohrat!

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport