Connect with us

Jete

I ndoqi fati i keq/ Keto jane 7 CIFTET VIP qe u ndane pasi ben tatuazh per njeri tjetrin

Published

on

Teksa jetohet nje histori dashurie asnje nuk e mendon ndarjen. Shume cifte shtyhen nga dashuria e madhe dhe bejne tatuazhe emrat e partnereve ose fytyrat e tyre..

Disa nga VIP-at shqiptare e kane gdhendur dashurine e partnerit ne trup edhe pas ndarjes sigurisht qe jane penduar.

Ndarja e Robert Berishes dhe Nora Istrefit ishte rasti me i fundit pasi Roberti ka bere emrin e Nores ne krahe me shkronja te medha. A do e mbaj si kujtim te dashurise se tyre 13 vjecare apo do e heqi ? Per kete jemi shume kurioze.

Ne vetem pak jave lidhje Morena Taraku dhe miliarderi iranian vendosen te bejne emrat e njeri-tjetrit tatuazh ne krahe. Emrat e gdhendur jane si nje shenje dashurie edhe pse lidhja e tyre nuk zgjati shume. Po tani pas ndarjes cdo te ndodhe me tatuazhet?!

Jonida Maliqi dhe bashkeshorti i saj kane shkruajtur ne gishtin ku vendoset rrethi i marteses emrat e tyre. Sic kemi pare nga fotot e publikuara, Jonida e fsheh duke vendosur nje unaze te madhe pasi ata vitin e kaluar u divorcuan.

Dafina Zeqiri vetem njerit i ka kushtuar tatuazh edhe pse eshte perfolur shume per lidhjet e dashurise. Kur ishte ne nje lidhje me Krenar Cocaj kengetarja ka shkruar shkronjen e pare te emrit te tij. Shkronja “K” duket ende edhe pse pas ndarjes Dafina u mundua ta mbuloje duke bere nje tatuazh kafke.

Edhe ish i dashuri i Adelina Tahirit e ka shprehur dashurine duke gdhendur emrin e saj ne trup. Identetiti i djalit qe ishte i lidhur kengetarja 5 vite me pare nuk u be i ditur. Adelina eshte martuar me avokatin maqedonas pas ndarjes.

Prej vitesh Noizy mbante ne krah portretin e mamase se Leandres, vajzes se tij. Reperi e hoqi kete tatuazh pas ndarjes dhe pikturoi nje mikrofon dhe kurore ne vend te tij.

Dashurine kur ishte e lidhur me Benardin , Xheni e BB e shprehu me nje tatuazh. Ajo shkruajti ne krah “Ti per mua, une per ty” por edhe pas ndarjes Xheni e ka akoma tatuazhin.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Flexible

Jete1 week ago

Sot eshte modele me e pelqyer/ Ja si dukej Bleona Qerreti kur ishte femije

Bleona Qereti, e njohur profesionalisht si Bleona, është një këngëtare, ndërmarrëse dhe aktore shqiptare-amerikane. Që nga viti 2009, Bleona ka...

Jete1 week ago

Xhensila poston foto nga makina/ Bes Kallaku nuk e le dot pa e komentuar, ja cfare i shkruan

Xhensila Myrtezaj eshte nje nga kengetaret me te famshme dhe me te dashura per publikun shqiptar. Me kengen e re...

Jete2 weeks ago

Brenda shtepise luksoze te Rudina Dembacaj/ Kjo eshte vila ku ajo po jeton me Markun

Rudina Dembancaj shfaqet gjithmone shume e lumtur ne shoqerine e partnerit te saj Mark Frrokut. Aktrorja e njohur ka postuar...

Jete2 weeks ago

I ndoqi fati i keq/ Keto jane 7 CIFTET VIP qe u ndane pasi ben tatuazh per njeri tjetrin

Teksa jetohet nje histori dashurie asnje nuk e mendon ndarjen. Shume cifte shtyhen nga dashuria e madhe dhe bejne tatuazhe...

Jete2 months ago

Duhet te prisni deri ne daten 6 Shtator/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Dashi Mund të mbështeteni në një pozicion të mirë të Hënës. Me siguri kjo nuk është e mjaftueshme për të...

Jete3 months ago

Flirtues dhe tradhtarë/ 5 shenjat e horoskopit të cilave nuk duhet tu besohet aspak

Binjakët Ndër pesë shenjat më pak besnike të horoskopit janë Binjakët . Të lindurit e kësaj shenje kanë tendencë të...

Jete3 months ago

HOROSKOPI javor 27 Korrik-2 Gusht i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Dashi: Takime të nxehta! I dashur Dash, ardhja e gushtit ju sjell shumë pasion dhe një lajm të mirë në...

Jete3 months ago

Do takoni nje njeri qe do ju ndryshoje jeten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK I DT 25 DHE 26 KORRIK 2020 NDJENJA ANTAGONISTE E Shtune dt 25 dhe e Djele dt 26...

Jete3 months ago

Do te merrni vesh disa thashetheme per veten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 24 KORRIK 2020 E Pamundura e mundur dhe Anasjelltas Sot e Premte dt 24 Korrik dhe hena...

Jete3 months ago

Harrojini metodat e dhimbshme të depilimit/ Kjo eshte metoda me e mire per ta bere trupin drite

Ka metoda te ndryshme perfshire ato natyrale dhe trajtime te ndryshme mjeksore per te eleminuar qimet nga trupi. Por metodat...

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport