Connect with us

Jete

I prene floket si cuna dhe nuk u penduan fare/ Keto jane vajzat VIP qe i prene floket ne modelin stil ”BOB”

Published

on

Trendet nga me te ndryshmet prezantohen gjithmone nga bota e modes. Disa pelqehen ne mase e ndersa disa te tjera duken absurde dhe perqafohen vetem nga guximtaret.

Trendi i flokeve te shkurter ishte keshtu dhe shume nga Vip-at shqiptare i kane prere floket shume shkurt.

Kiara Tito, Bora Zemani, Dua Lipa dhe se fundi edhe Emina Cunmulaj e cila tregoi se i ka dhuruar floket per njerezit qe vuajne nga kanceri. Mund te themi se vajzat e tjera i kane prere per mode.

Qe ky trend ka ardhur per me teper edhe si nevoje nuk mund t’a leme pa permendur. Duke qene personazhe te njohur ata nuk mund ti shpetojne tharseve apo pjasterave qe i perdorin cdo dite.

Rigjenerimi i flokeve ishte i domosdoshem per Vip-at!

Bora Zemani

Emina Cunmulaj

Dua Lipa

Jonida Maliqi

Xhensila Myrtezaj

Kiara Tito

Adrola Dushi

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport