Connect with us

Lajme

Igli largohet nga shtepia e Big Brother Vip/ Ja cfare ka ndodhur me aktorin qe nuk eshte me konkurent

Published

on

Dita ka nisur me një zarf të zi në shtëpinë e “Big Brother Vip”

Këtë herë njoftimi zyrtar i “Vëllait të Madh” lidhej me njërin prej banorëve.

Igli Zarka ka vendosur të lërë menjëherë lojën.

Shkak është bërë një gjendje e rënd uar shëndetësore, e cila kërkoi shërbim të menjëhershëm spit alorë.

Banorët dhe ne i urojmë Iglit të shkuara dhe shërim sa më të shpejtë.

Igli Zarka është aktori që së fundmi i është bashkuar “Big Brother” dhe karakteri i tij po bën mjaf zhurmë si brenda dhe jashtë shtëpisë.

Igli tregohet mjaft i prerë në përgjigje sa ndonjëherë tingëllon i çuditshëm. Disa e quajnë arrogant e disa të tjerë lojtar të mirë.

Një ndër rastet kur Igli është gjykuar, është mënyra se si ju përgjigj Fifit pasi ajo e pyeti nëse ka të dashur.

Nuk është puna jote”, ju kthye ai duke mos dashur të flasë për partneren e tij brenda “Big Brother VIP” edhe pse jashtë ajo njihet.

Madje edhe Dojna e konfirmoi sot në “Big Brother Fun Club”, ku tregoi se aktori dhe e dashura e tij, gjithashtu aktore, janë shfaqur në videoklipin e Noizyt dhe Arilena Arës.

Krist Lleshi është e dashura e Iglit. 

Çifti ka bërë bujë disa kohë më parë me një shfaqje të vënë në teatër, dramën që tro nditi shumë njerëz në Tiranë, “Equus”, ku skenat int ime morën rolin kryesor.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport