Connect with us

Jete

“Ilir, do ta shikosh të martën”/ Nga e di Donaldi, se kush del nga Big Brother Vip?!

Published

on

Përplasjet mes Ilirit dhe Donaldit vazhdojnë brenda shtëpisë së Big Brother. Në shumë raste dyshja gjen momentin për t’u gërricur me njëri-tjetrin.

Dhe këtë e kanë bërë edhe mbrëmjen e djeshme gjatë zhvillimit të koreografisë. Teksa jepte instruksione, Ilirit nuk i ka pëlqyer që Donaldi fliste.

Ky i fundit gjatë debatit e ka provokuar shpesh duke i thënë se do ta shohë të martën, duke lënë të kuptohet se Iliri mund të dalë në live-shoë nga ndonjë vendim i BB Vip për shkak të thyerjes së rregullave.

Ose kjo është një mënyrë që Donaldi e përdor si blof për të ne vrikosur më shumë balerinin.

Iliri: Ke një orë që flet vetëm ti

Donaldi: Unë flas me njerëzit mo plak

Iliri: Po s’ke të drejtë të flasësh

Donaldi: Do ta shikosh nesër

Iliri: Se unë këtu po bëj një gjë

Donaldi: Pse të kam paguar lekët unë ty?

Iliri: Po jo, s’ke paguar lekët

Donaldi: Ça të shqetëson se nuk e kuptoj

Iliri: Më shqetëson që flet, këtu duket edukata jotë.

Donaldi: Edukatën time do e tregoj të martën

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport