Connect with us

Lajme

Iliri dhe Monika kane thyer rregullat e Big Brother per te disaten here/ Eshte marr 1 vendim per ata te dy

Published

on

Gjatë javës janë thyer për të disatën herë rregullat e ‘’Vëllait të Madh’’.

Banorët, kryesisht Iliri dhe Monika kanë komunikuar me kode dhe shenja lidhur me planifikimin e nominimeve apo edhe strategji të lojës.

Të komunikosh me kode, pëshpërima dhe shenja është rresptësisht e ndaluar në këtë format.

Transparenca e publikut është parësore në këtë lloj produksioni dhe si e tillë banorët duhet të jenë shumë të kujdesshëm gjatë bashkëjetesës me njëri-tjetrin.

Banorët ndoqën një klip me përmbledhje nga momentet kur rregullat janë thyer dhe më pas kanë nisur diskutimet me njëri-tjetrin.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport