Connect with us

Jete

Iliri i tha se do dal nga shtepia e Big Brother/ Reagon keq Monika, ja cfare thote ajo per Ilirin

Published

on

Shtëpia më e famshme e momentit, Big Brother VIP vazhdon të jetë kryetema e pothuajse të gjithëve.

Banorët nuk kanë dështuar asnjëherë deri me tani për të na befasuar me sjelljet, strategjitë dhe deklaratat e tyre duke nxitur kështu shumë debate, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Njëra nga banoret, Monika gjatë një bisede me të tjerët ka thënë se do të jetë në finale pavarsisht se çfarë mendojnë të tjerët.

“Tani kam një qëllim në vetvete, e kisha deri diku tani po shkoj drejt e në zemër te qëllimi im, unë do të jem në finale, punë e madhe se Iliri s’më quan mua, kush është Iliri të thot për mua që jam apo nuk jam në finale”- ka thënë ajo.

Kujtojmë që Monika ishte prekur kur Iliri kishte thënë se nuk e sheh si konkurrente të fortë që të arrijë në finale.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport