Connect with us

Lajme

Iliri me lot ne sy kerkon te largohet nga shtepia e Big Brother/ Ja cfare e beri te marr kete vendim

Published

on

Të gjithë banorët ishin në një nomiim të përgjithshëm gjatë këtyre ditëve.

Kjo erdhi si pasojë e thyerjes së shpeshtë të rregullave të ‘’Vëllait të Madh’’.

Pas Palomës, i ndëshkuari tjetër i pubikut për këtë rebelizëm duket se ishte Sabiani.

Ai u eleminua gjatë spektaklit të sotëm, duke lënë kështu përfundimisht lojën për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Largimi i tij u pasua me shumë lot dhe emocione nga banorët e tjerë.

Eliminimi i Sabianit nga shtëpia më e famshme në Shqipëri ka trishtuar personazhet VIP.

Pjesa më e madhe e tyre janë përlotur dhe e kanë përjetuar shumë keq largimin e tij. Ishte Arjola që i theksonte se duhet të kthehej nëse do të kishte biletë kthimi, të mos hezitonte të futej sërish në shtëpi.

Por Iliri ishte i vetmi që donte të merrte një vendim për të dalë nga shtëpia së bashku me të. Të dy janë parë tepër të afërt me njëri-tjetrin që prej fillimit të spektaklit.

Iliri: E di që nuk hyra me Sabianin, por gjeta një vëlla. E kam shumë të vështirë.

Arbana: E fundit gjë që do të donte ishte të sakrifikoje lojën tënde për një vendim të publikut.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport