Connect with us

Lajme

Iliri shkruan kartoline per Donaldin dhe i emocioni te gjithe/ Donaldi cohet dhe e perqafon

Published

on

Banorët në shtëpinë e famshme kanë filluar lojën e re që ka zgjedhur ‘Vëllau i madh’.

Loja që do të zhvillonin ata ishte që të gjithë banorët do të shkruajnë kartolina me kritika apo sygjerime ndaj ati që kanë brenda shtëpisë dhe në këtë formë patën mundësi ta shprehin.


Të gjithë banorët pranuan kritika dhe sygjerme të ndryshme të cilat edhe shkaktuan debate, shkruan “Kosovarja”.

Në mesin e kësaj një nga momentet e bukura ishte në mesin e dy djemve që kanë qenë të zgjedhur edhe si të preferuar nga publiku. Bëhet fjalë për Ilirin dhe donaldin, dyshja që së fndi kanë kaluar debate mjaft të ashpra mes vete.

Një kartolinë që ka marë Donaldi ishte me fjalët më të veçanta ku u dallua se ishte e shkruar pikërisht nga Iliri.

Në mesin e fjalëve Iliri i thotë se edhe donaldi sikurse ai falë zemrës që kanë do të bëhen pararoja e mirëbesimit, respektin dhe fjalës së mirë.

Dhe kjo në fund u përmbyll me një përqafim të ngrohtë nga dyshja.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport