Connect with us

Jete

”Ishalla nuk cohet nga aty ku ka rene”/ Fifi tregon cfare degjoi per te pas daljes nga shtepia e Big Brother

Published

on

Diten e djeshme Fifi vendosi qe te largohej nga shtepia e BB VIP, ku u percoll me shume lot nga vete ajo dhe nga banoret.

Mbremjen e sotme eshte ne studio ku ka folur per here te pare per largimin e saj. Ajo eshte futur ne studio dhe personi i pare qe ka takuar eshte pikerisht Balina dhe i ka kerkuar falje.

”Ne spektaklin e kaluar, Baline te dua une do reagoja njejte sepse isha shume e stresuar prej cdo gjeje qe ndodhte aty brenda. Energjia brenda eshte shume ten sionuese, raste ne gative dhe kam qene shume keq 5 diteshin e fundit. Jam takuar me psikologun brenda. Per ju opinioniste jashte, Fifi ka filluar te kujdeset per she ndetin e saj mendor, per ju qe me aku zoni qe kam probleme psi qike eshte e shpi fur. Pervec meje keni lenduar nje nene nje babe, motrat vellain, shtepine ku une punoj, shoqnin time qe me do dhe me njeh. Me mire se ata nuk mund te tregoje sesa e cm endur e drejt dhe e sinqert eshte Fifi. Publikisht dua tu kerkoj publikut dhe atyre qe kane thene: ishalla nuk cohet nga aty ku ka rene!”- ka thene Fifi.

Me tej ajo ka thene se pervoja ne BB ishte e veshtire dhe ne presion. Nuk dua t’ua jap vemendjen time atyre, nja 3-4 veta u preken sepse iku nje nga konkurrentet me te forta nga BB.

”Nuk mu be ajo gjendje nga p resioni prej jashte apo prej vetes, sa mu krijua nga ai syri ne gativ i atyre aty brenda”- ka thene Fifi.

I vetmi vend qe ajo eshte ndjere e sul muar thote se eshte pjesa em otive. Madje e ka quajtur te ulet nga ana e tyre. Ruajta shumicen dhe une prap dola psik opatja”- ka thene Fifi.

Me tej Fifi ka degjuar banoret teksa shumica e atyre qe qane kane thene se eshte me mire qe ajo te largohet.
“A ka mundesi te me degjoni ju te gjithe? Ndihem e privilegjuar shume prej kraheve qe jam mbeshtetur. Une sjam e sem ure mendore, skam nevoj te shkoj ne psi kiater, skam nevoje te marr il ace. Une kam nevoj per njerez pozitiv. Aq sa njeri i vogel mund te jem jam edhe njeri i madh”- ka thene ajo.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport