Connect with us

Jete

Ishin si vëlla e motër në shtëpinë e Big Brother/ Shikoni cfare i ka bere Romeo Semit pas nates se mbremshme

Published

on

Donaldi i është kthyer në të njëjtën mënyrë Semi Jaupajt, shoqes së ngushtë të ish të dashurës së tij, Bora Zemanit.

Ishte Semi ajo që e para ia heqi follow’in pas puthjeve dhe përqafimeve që ai shkëmbeu me këngëtaren Beatrix Ramosajt.

Në të njejtën mënyrë ka vepruar edhe Donaldi. As Donaldi nuk e ndjek më Semin në Instagram.

Follow’in asaj ia ka hequr vëllai i tij, Romeo, i cili ia menaxhon llogarinë që nga hyrja e tij në Big Brother VIP.

Big brother VIP provoi dhe sprovoi karakteret e vipave pjesmarrës në shtëpinë më të famshme në Shqipëri por jo vetëm.

Një ndër marrëdhëniet me të komentuara nga dita një e këtij spektakli ishte marrëdhënia Donald-Bora-Semi Jaupaj.

Aktori dhe këngëtarja simpatike u uluduan jashtë shtëpisë por edhe nga brenda ambienteve për një pëlqim romantik mes tyre.

Por ndërkohë që marrëdhënia Semi-Donald u sqarua dhe mes tyre nuk kishte asgjë më shumë sesa shoqëri, u vërtetua që shoqëria e vërtetë ekziston.

Pas sprovës së Big Brother VIP, Bora Zemani dhe Semi Jaupaj janë më shoqe se kurrë dhe këtë nuk ngurojnë ta shprehin as në rrjetet sociale.

Së fundmi, të dyja mikeshat kanë shpërndarë fotot e tyre në rrjetin social Instagram, duke konfirmuar edhe njëherë se shoqëria e tyre vazhdon madje është me e fortë se kurrë.

Këto poste vijnë pas thyrjes së asaj për të cilën u gjykua Semi, prishjes së romancës Donald-Bora, e cila mori një kthesë të madhe pas daljes së këngëtares nga Big Brother VIP.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport