Connect with us

Jete

Ishte ajo qe nxiti reagimin e forte te Fifit/ Reagon per here te pare Balina Bodinaku pas asaj qe ndodhi

Published

on

Ditën e djeshme Fifi u largua përfundimisht nga shtëpia e “Big Brother VIP”. Këngëtarja e mori këtë vendim pas disa problemeve sh ëndetësore dhe pas inc identit të së martës, kur i ra të fi kët.

Ky vendim u komentua sot nga opinionistja Balina Bodinaku, e cila tha se i bëhet qejfi që Fifi vendosi veten para gjithçkaje.

“M’u bë qejfi që Fifi vendosi veten para gjithçkaje. Këto ditë kam pasur reagime të ndryshme, reagime dashurie dhe ur rejtje. Big Brother është lojë, nuk ka pse të kthehet në fu shë-be tejë. Unë besova se Fifi do ta merrte këtë vendim për veten e saj”, u shpreh ajo.

Kujtojmë se Balina i referohet rea gimeve në lidhje me debatin që kishte me Fifin të martën kur asaj i ra të f ikët.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport