Connect with us

Jete

Ishte koha kur nuk kishte telefona/ Ja si dukeshin VIPAT shqiptar kur ishin te vegjel dhe nuk i njihte njeri

Published

on

Kur shohim veten tone ne fotot e femijerise veshtire te besojme se jemi ne. Po ashtu edhe VIP-at te cilet ndryshojne cdo dite..

Ata gjthmone komentohen per karrieren,projektet qe sjellin ,jeten private por ne kete artikull do t’i shikoni ne nje menyre tjeter. Shume prej personazheve te njohur kane zgjedhur te ndajne me fansat e tyre disa kujtime te femijerise.

Disa prej tyre ruajne te njejtat tipare e disa te tjere nuk njihen pothuajse fare. Ashtu si te gjithe femijet , padyshim edhe Vip-at kane qene shume simpatik.

Me poshte gjeni fotot e disa prej VIP-ave shqiptarë kur kanë qenë fëmijë.

Ardit Gjebrea

Aurela Gace

Turjan Hysko

Samanta Karavello

Rita Ora

Luana Vjollca

MArina Vjollca

Getoar Selimi

Fjodora Fjora

Ermal MAmaqi

Amarda Toska

Enca

Arbana Osmani

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport