Connect with us

Lajme

Ishte nisur per ti bere surprize Ilirit por i ndodh ajo qe nuk pritej/ Vajza e Ilirit nuk do vij ne spektakel

Published

on

Ditën e sotme, vajza e Ilir Shaqirit Emily ka njoftuar se nuk mund të vijë dot në Shqipëri për të qëndruar pranë babait të saj në natën finale, për shkak se është infektuar me Covid-18.

Megjithatë, Iliri patjetër që nuk do të mbetet pa surprizë në këtë natë të madhe.Një nga surprizat e shumta që produksioni ka përgatitur për finalen e sotme të “Big Brother VIP” është edhe takimi i tij me gruan e tij Emanuelën.

Për herë të fundit ata janë parë disa muaj më parë, thuajëse në fillim të rrugëtimit të formatit, ku Emanuela e emocionoi pa masë me ardhjen e saj në shtëpi.

Mirëpo, “Panorama Plus” ka zbuluar se mes shumë surprizave të kësaj nate është edhe futja e Emanuelës në shtëpi për të kapur në befasi Ilirin.

Kujtojmë se takimi i tyre i parë nuk ishte edhe aq i ëmbël pasi Emanuela shprehu disa kritika rreth faktit që Iliri kishte folur për tradhëtinë e tij dhe se Beniada e kishte lëpirë në faqe.

Disa herë Iliri është shprehur i shqetësuar dhe i mërzitur për reagimin e saj, ndërkohë që e ka përmendur disa herë në biseda me banorët se do të donte mos ta kishte treguar historinë.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport