Connect with us

Lajme

Jane kopje e mamit/ Keta jane VIPAT shqiptar qe i kane mamat pike te dobet

Published

on

Mamat jane po aq te bukura sa Vip-at gjithashtu ato numerojne plot ndjekes ne rrejetet sociale..

Disa prej ketyre vipave nuk e gezojne te vetmit ne familjen titullin “ te famshem” pasi per mamat e tyre perfliten shume ne media sepse kane qene menxhere te mira per karrieren e tyre.

Personazhet e meposhte jane ato te cilat fshihen pas karrieres se femijeve te tyre :

Mami Ences ,Entela

Pa mbeshtjetjen e mamas se saj, Enca nuk do te ishte ketu ku eshte tani. Kengetarja poston shpesh foto me mamin..

Mami Ledrit, Xheraldina

Nga mardhedheniet qe ka pasur me ish te dashurat e tij, mami i Ledrit eshte bere shume e famshme. Asaj nuk i vjen mire kur ai ndahet pasi i ben shume shoqe ka treguar ajo ne nje interviste.

Mami Almedes, Albana

Ajo eshte ne moshe te madhe por gjithmone permendet per bukurine qe e karakterizon. Mami i Almedes nuk dallohet shume nga kjo e fundit pasi ngjajne shume.

Mami Rita Ores, Vera Ora

Vera Ora nuk e le veten pas dore dhe kujdeset shume per trupin e saj. Ajo eshte nje zonje e vertete.

Mami i Bleones, Oli Qereti

Bleona poston shpesh foto dhe video familjare ne rrjetet sociale.

Noizy me mamane e tij

Elvana Gjata me mamane e saj

Dua Lipa me Anesen, mamane e saj

Aurela Hoxha me mamin

Argjentina Ramosaj me mamin, Suzana

Luana dhe Marina Vjollca me mamin e tyre

Arbana Osmani me mamane e saj

Rita dhe Vera Ora

Adelina Tahiri me mamin dhe motren

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Flexible

Jete1 week ago

Sot eshte modele me e pelqyer/ Ja si dukej Bleona Qerreti kur ishte femije

Bleona Qereti, e njohur profesionalisht si Bleona, është një këngëtare, ndërmarrëse dhe aktore shqiptare-amerikane. Që nga viti 2009, Bleona ka...

Jete1 week ago

Xhensila poston foto nga makina/ Bes Kallaku nuk e le dot pa e komentuar, ja cfare i shkruan

Xhensila Myrtezaj eshte nje nga kengetaret me te famshme dhe me te dashura per publikun shqiptar. Me kengen e re...

Jete2 weeks ago

Brenda shtepise luksoze te Rudina Dembacaj/ Kjo eshte vila ku ajo po jeton me Markun

Rudina Dembancaj shfaqet gjithmone shume e lumtur ne shoqerine e partnerit te saj Mark Frrokut. Aktrorja e njohur ka postuar...

Jete2 weeks ago

I ndoqi fati i keq/ Keto jane 7 CIFTET VIP qe u ndane pasi ben tatuazh per njeri tjetrin

Teksa jetohet nje histori dashurie asnje nuk e mendon ndarjen. Shume cifte shtyhen nga dashuria e madhe dhe bejne tatuazhe...

Jete2 months ago

Duhet te prisni deri ne daten 6 Shtator/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Dashi Mund të mbështeteni në një pozicion të mirë të Hënës. Me siguri kjo nuk është e mjaftueshme për të...

Jete3 months ago

Flirtues dhe tradhtarë/ 5 shenjat e horoskopit të cilave nuk duhet tu besohet aspak

Binjakët Ndër pesë shenjat më pak besnike të horoskopit janë Binjakët . Të lindurit e kësaj shenje kanë tendencë të...

Jete3 months ago

HOROSKOPI javor 27 Korrik-2 Gusht i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Dashi: Takime të nxehta! I dashur Dash, ardhja e gushtit ju sjell shumë pasion dhe një lajm të mirë në...

Jete3 months ago

Do takoni nje njeri qe do ju ndryshoje jeten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK I DT 25 DHE 26 KORRIK 2020 NDJENJA ANTAGONISTE E Shtune dt 25 dhe e Djele dt 26...

Jete3 months ago

Do te merrni vesh disa thashetheme per veten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 24 KORRIK 2020 E Pamundura e mundur dhe Anasjelltas Sot e Premte dt 24 Korrik dhe hena...

Jete3 months ago

Harrojini metodat e dhimbshme të depilimit/ Kjo eshte metoda me e mire per ta bere trupin drite

Ka metoda te ndryshme perfshire ato natyrale dhe trajtime te ndryshme mjeksore per te eleminuar qimet nga trupi. Por metodat...

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport