Connect with us

Lajme

Jam i zhgenjyer, nuk e di cfare po ndodh/ Donaldi reagon pas situates qe e beri te ngrinte zerin

Published

on

Aktori i njohur Donald Veshaj ka shprehur hapur zhgenjimin e tij per disa nga banoret e shtepise gjate nje bashkebisedimi qe ka bere me DJ Dagz.

“Njerezit po nxjerrin fytyrat e verteta” ka thene ai por nuk ka permendur emra.

Me pas Dj Dagz eshte shprehur: “Po pertoj te futem ne kete fazen qe dhet m’u prish me krejt . Nuk dua ta pertoj.”

Kujtojme se sefundmi Donaldi ka debatuar shume as hper me Ariolen. Ndermjet tyre ka pasur shume aku za te forta dhe ofe ndime.

Edhe pse te dy kane deklaruar se nuk do i flasin me njeri-tjetrit, ata perseri ne live show jane perfshire ne debat. Arjola eshte shprehur se eshte shqetesuar pasi Donaldi e ka quajtur lojtare te dobet ndersa aktori i eshte drejtuar duke e quajtur: “ Dyf ytyreshe”.

Gjithashu Arjola ka pasur debate te forta edhe me disa banore te tjere dhe ka thene se ata i kane dale kunder vetem prej Ilirit.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport