Connect with us

Lajme

Jane bere kopje e njera tjetres/ Keto jane vajzat VIP qe nderhyrjet dhe fotoshopi i kane bere njelloj

Published

on

Duket e çuditshme kur e dëgjojmë, por disa të famshëm shqiptarë kanë një ngjashmëri të frikshme me VIP-at e huaj.

Përveç vip-ave të huaj shumë personazhe publike shqiptare ngjasojnë me njëri-tjetrin aq shumë sa që nuk e kemi menduar ndonjëherë.

Nuk flasim për mënyrën e veshjes, stilimit apo ngjyrës së flokëve, por për tiparet fizike.

Madje disa nga këta vip-a përdorin në masë të madhe fotoshopin ku i bën të duken krejtësisht si dikush tjetër.

Më poshtë mund të vëreni disa prej tyre.

Dafina Zeqiri dhe Semi Jaupaj

Fifi dhe Kylie Jenner

Violetë Kukaj dhe Tayna

Paloma dhe Donatella Versace

Kida dhe Leonora Jakupi

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport