Connect with us

Lajme

“Jane bere si familje e vogel. . .”/Mikela habit me deklaraten e saj nga emisioni:”E bëra mëkatin. . .”

Published

on

Në puntatën e sotme të “Për’puthen”, Mikela pranoi se ka pasur momente intime me Erjonin.

Gjatë një diskutimi konkurrentja, tregoi se ajo, Erioni dhe qeni i saj Coco kanë fjetur bashkë.

Megjithatë, ajo gjithashtu u shpreh se pavarësisht se ka shumë ndjesi për të, nuk është e dashuruar me Erjonin.

Pas kësaj deklarate nisën komentet në studio nga konkurrentët e tjerë por edhe nga moderatorja Bora Zemani e opinionisti Arjan Konomi.

Mikela: Ne flemë të tre dhe Coco (qeni) fle në mesin tonë, nuk ka problem.

Samiu: Janë bërë si familje e vogël. A do t’i bëni një vëlla Cocos?

Bora Zemani: Flini të tre?

Arjan Konomi: Na e sqaro pak këtë. Se thua edhe nuk e dashuroj edhe flemë bashkë.

Mikela: Kam ndjesi, kam ndjenja por e dashuruar nuk jam. Lejen ty ta mora për mëkatin, mëkatin e bëra.

Bora Zemani: Dmth mund të themi që këtu kemi një lidhje të plotësuar?

Mikela: Po.

Bora Zemani: Hera e parë që dëgjojmë të flitet kaq lirshëm.

Mikela: Unë kam qenë që në momentin e parë lirshëm edhe pse jam pak në siklet tani. Unë e dashuruar them kur jam e gatshme të bëj gjithçka për atë njeri. Kam ndjesi shumë të forta, e dua atë djalë në jetën time, e dua në krahun tim.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport