Connect with us

Jete

“Je shumë dobët si njeri, nuk ke shans…” /Vazhdon debati mes Ilirit dhe Fifit brenda shtepise se Big Brother

Published

on

Debati mes Ilirit dhe Fifit vazhdoi edhe mëngjesin e sotëm.

Duket se Ilirit nuk i ka dal inati me Fifin dhe vazhdon duke mos e pranuar ofendimin që ajo i bëri atij.

Je shumë dobët si njeri.Ti nuk ke shans të më thuash mua balerin i dështuar.Kur pi duhet të dish cfarë pin dhe sa e mban pijen”-i tha ai Fifit.

Fifi nga ana tjetër i thot atij që ajo cfarë i tha ishte thjesht shaka dhe nuk kishte pse ai ta merrte kaq seriozisht.

Ishte thjesht shaka nuk kisha qëllim të mërzisja,por kur ti bën shaka mësohu që edhe të tjerët do të ta kthejnë”-tha ajo.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport