Connect with us

Lajme

Je shumë i bukur, por me pak tru në kokë/ Ish banorja e Big Brother i kthehet keq Granitit

Published

on

Ish-konkurrentja e “Big Brother 9”, Fjorentina Halili ishte së fundmi e ftuar në emisionin “Live from Tirana”.

Ajo foli në lidhje me situatën e Granit Canës, për të cilin tha “është shumë i bukur, por me pak tru në kokë”.

“Në fillim kur ka hyrë kam thënë se është një djalë shumë king. Po të isha atje se di çfarë mund të bëja.(qesh) Por sjellja e tij më ka lënë për të dëshiruar. Unë nuk do të doja kurrë një mashkull që bindet nga një femër, okej unë vërtet dua që të jem dominuese por edhe pak kështu të bëj kot që pastaj të më thonë që shiko se burri këtu jam unë. Granit je shumë i bukur por me pak tru në kokë. Graniti të mundohet që të mos humbasë atë që ka në krahë dhe familjen se njerëzit që njohu aty i ka sot e nesër si ka më”, tha ndër të tjera Fjorentina.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport