Connect with us

Lajme

Je vendosur ne sqetullen e Ilirit/ Donaldi kapet keq me Arjolen pasi mbrojti Ilirin

Published

on

Një debat i ashpër ka përfshirë mbrëmë thuajse të gjithë banorët.

Tema kryesore e saj ishte Iliri dhe strategjitë që ai po ndjek në lojë.

‘’Njerëzit mbase po e pëlqejnë lojën e tij, po tregohet i zgjuar’’,- tha Einxhel.

Arjola ishte ajo më e sulmuara teksa u akuzua nga banorët si partnere dhe mbështetëse e Ilirit.

Donaldi ishte ai i cili i nervozuar dhe i revoltuar iu drejtua Arjolës me këto fjalë: Dihet loja e tij, ai është hijena që synon të kapi luanin në momentin e tij më të dobët. Për mua ky ishte moment i dobët sepse jo të gjithë mund ta bënin atë që bëra unë.

Debati ka vijuar në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Big Brother Vip.

Donaldi i ka thënë se po e oenalizon pjesa që po rri pas Ilirit dhe nuk po bën lojën e saj.

Por kjo ka sjellë kundërshtimin e Arjolës.

Donald: Je pozicionuar pas sqetullës së Ilirit. Unë nuk kam asnjë nga mbrapa.

Arjola: Respektin e kemi krijuar në këtë shtëpi. Nuk ka ndodhur që unë do e mbroj se e kam shok. Unë do e mbroj se e kam shok.

Donaldi: Po të penalizon kjo.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport