Connect with us

Uncategorized

“Jeni bërë bajat!”/ Paloma e ashpër me Ilirin dhe Donaldin per sjelljen brenda shtepise se Big Brother

Published

on

Paloma është treguar shumë e ashpër me Ilirin dhe Donaldin për situatën e konflikteve të krijuar brenda shtëpisë më të madhe në vend.

Paloma tha se ata kanë qenë shkaku që banorët e tjerë janë larguar nga shtëpia. Sipas saj, banorët janë në rrezik nga sjellja e tyre.

“Jeni bërë bajat, po e bëni për vëmendje, juve jeni shkaku që ne kemi dalë, po vini në rrezik edhe ata që janë brenda”, tha Paloma.

Arditi ishte ai që u eleminua spektalin e kaluar nga shtëpia e “Big Brother”.

Fifi si e preferuara e publikut kishte te drejtë të ndërronte një nga banorët në nominim ku bëri ndërrimin e Granitit me Donaldin.

Kjo gjë bëri që Arditi të lente përfundimisht lojën.

Ajo është prekur shumë nga kjo situatë duke i kërkuar falje Arditit.

“A jemi mirë? Të lutem me fal”,- i thot Fifi e penduar.

Shpresojmë që miqësia e tyre të vazhdojë edhe kur Fifi të mbarojë rrugëtimin e saj në shtëpinë e “Big Brother”.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport