Connect with us

Lajme

“Jo histori false”/ Kjo është domethënia e fotografisë që Trixa konfirmoi ndarjen me Donaldin

Published

on

Katër ditë pas përfundimit të “Big Brother VIP”, Beatrix Ramosaj ka konfirmuar ndarjen nga Donaldi, këtë e ka konfirmuar këngëtarja përmes një storje në Instagram dhe heqja e Donaldit nga lista e ndjekësve

Në një storje të publikuar, Trixa ka shkruar “Jo histori false”, dhe fjalës “Jo” i ka vënë “X” por zbulohet se cila është domethënia e kësaj shprehje.

Dy ditë para Shën Valentinit, Donaldi brenda shtëpisë pati realizuar një bluzë me fotografinë e Beatrixit, ish banori vendosi një shkrim poshtë fotografisë ku shkruante “Jo histori false”, e të cilës sot Beatrix zgjodhi t’i përgjigjej.

Trixa dhe Donaldi ishin prezent mbrëmë në festën e organizuar nga Top Channel, por në asnjë moment nuk u panë bashkë.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport