Connect with us

Jete

Jonida Maliqi dhe Nora Istrefi bejne ”XING” me veshjen/ Kujt i shkon me shume fustani 3700 euro?

Published

on

Dy këngëtaret më tërheqëse të ekranit, Jonida Maliqi dhe Nora Istrefi kanë bërë ‘xing’ me të njejtin fustan.

Cdo veshje e tyre është mjaftë e pëlqyer dhe pa dyshim në hap me kohën.

Pak kohë më parë këngetarja e njohur Jonida Maliqi u shfaq me nje fustan të gjatë bezhë.

Po ishte edhe Nora, në rrjetin social në nje foto me po të njejtin fustan.

Për shkak të formave trupore mjaftë elegante, te dyjave i rri mjaftë bukur.

Ne nuk mund të bëjmë dot dallimin se kujtë i rri më mirë, por ju si mendoni? Kush duket më bukur Nora apo Jonida?

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport