Connect with us

Jete

Jonida Maliqi vesh xhaketen e Romeos 1 vit pas ndarjes/ Shikoni foton qe ka postuar qe na beri lemsh

Published

on

Kohet e fundit per shkak te historise se tij te dashurise me Boren, Donaldi ka qene ne vemendje te mediave.

Kete here eshte ndjekur edhe nga vellai i tij binjak Romeo. Ky i fundit eshte perfolur prej kohesh per lidhjen e tij me Aleksia Peleshi. Kjo lidhje u komentua gjeresisht se fundmi per shkak te deklarates qe Romeo beri ne nje prej puntatave te “Big Brother’. Ai shprehu hapur pelqimin e tij ndaj banores qe ndodhet brenda shtepise, Beniades.

Por sot mediat sociale i jane kthyer historise se tij me kengetaren e njohur Jonida Maliqi. Arsyeja ka qene fotoja qe Jonida ka publikuar ne rrjetet sociale ku shfaqet me nje xhakete te cilen e ka veshur dhe Romeo disa kohe me pare ne nje shfaqje televizive ne sezonin e kaluar te emisionit “Shiko kush Luan”. Nuk e dime nese Romeo mund t’ja kete dhuruar kengetares apo eshte thjeshte nje rastesi qe te dy kane te njejten xhakete.

Fansat jane suprizuar nga kjo gje dhe kane filluar te aludojne dhe te komentojne pafund.
Jonida dhe Romeo nuk jane me bashke prej disa kohesh tashme.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport