Connect with us

Jete

Ka folur shume per te brenda shtepise se Big Brother/Por shikoni sa shume ngjan Fifi me mamane e saj

Published

on

Filloreta Raçi-Fifi javën e kaluar u tërhoq nga shtëpia e Big Brother VIP pasi nuk po ndihej mirë dhe se dëshironte të kujdeset më shumë me veten.

Ajo u tërhoq nga loja ditën e enjte, një ditë pas spektaklit të madh të së premtes, në të cilin po ashtu ishte e pranishme.

Ajo u tërhoq nga loja ditën e enjte, një ditë pas spektaklit të madh të së premtes, në të cilin po ashtu ishte e pranishme.

Fifi ka publikuar ne Instagramin e saj nje foto me mamane e saj dhe ka vene mbishkrimin ”Me kishte munguar era jote nane”. Dashuria e Fifit per prinderit e saj ka qene e shprehur qarte gjate qendrimit te saj ne Big Brother. Ajo ka treguar edhe momentet e saj te veshtira ne familje, probleme ekonomike qe shpeshhere i kane bere te largohen nga njeri tjetri, Fifi ne Shqiperi dhe prinderit e saj ne Kosove.

Fifi eshte 1 peronazh shume i dashur per publikun pasi arti i saj prek zemrat. Ne foton e publikuar verehet nje ngjashmeri e saj me mamane e saj. 1 zonje e vertete mamaja e Fifit.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport