Connect with us

Jete

Ka shtepine me te bukur nga vajzat VIP/ Keto jane pamjet brenda shtepise super luksoze te Manjola Nallbanit

Published

on

Një nga këngëtaret më të njohura shqiptare është padyshim Manjola Nallbani, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale..

Së fundmi, Manjola ka publikuar disa pamje në rrjetet sociale nga shtëpia e saj, duke treguar edhe vendin ku ajo jeton për fansat..

Në këtë foto, Manjola shihet teksa është e ulur në tapet dhe pi çaj. Rrotull shihet arredimi modern i shtëpisë së saj, ndërsa vihet re se ajo ende nuk e ka hequr pemën e Vitit të Ri.

“Sa shijon çaji i pasdites në shtëpi pas një dite të gjatë e të lodhshme”, shkruan Manjola krahas fotove.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport