Connect with us

Lajme

”Kam folur me Romeon pas daljes nga Big Brother”/ Beatrix tregon per here te pare cfare i tha kunati

Published

on

E ftuar në emisionin “Fan Club” në Top Channel, Beatrix Ramosaj zbuloi nëse kishte komunikuar me ndonjë nga ish-banorët e BB VIP. këngëtarja e njohur tha se ka folur paksa me Dagz, Antonelën dhe Egzonën.

E pyetur nëse ka folur me Romeon, pasi para se të linte përfundshmit shtëpinë më të famshme, Donaldi i tha që të komunikonte me të, ajo tha se “po”.

“Kam folur me të, më ka kontaktuar. Është kujdesur dhe ka pyetur se si jam. Më ka dhënë shumë kurajo, më ka thënë se e njeh Donaldin dhe e di si ndihet ai me ty”, tregoi Beatrix.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport