Connect with us

Jete

“Nuk e kam treguar kurrë publikisht këtë”, ish-partneri i Semit, Bojken Lako, rrëfen diçka për herë të parë

Published

on

Këngëtari Bojken Lako ka bërë një rrëfim ndryshe për jetën e tij. I ftuar në emisionin e showbiz-it “Pikë”, ai preku pak edhe temën e substancave n arkotike, të cilën e ka folur edhe më herët, duke rrëfyer l uftën personale me këtë varësi.

Teksa tregonte pak për atë periudhë, Bojken u shpreh: “Kjo është temë shumë delikate dhe theksoj që duhet bërë shumë kujdes. Unë isha me fat, por të rinjtë e sotëm janë më a buziv sesa ishim ne dikur. Duhet të heqin dorë para se gjërat të arrijnë në një pikë pa kthim”.

Ndërsa më tej, teksa u pyet nëse ka qenë ndonjëherë i a rre stu ar, Bojken pranoi se po dhe është a rre st ua r pikërisht për d rogë.

“Nuk e kam treguar kurrë publikisht këtë”, pranoi Lako, ndërsa nuk dha detaje të tjera për këtë temë.

Kujtojmë që kohët e fundit Bojken Lako ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike edhe për ndarjen me partneren e tij, këngëtaren Semi Jaupaj.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport