Connect with us

Uncategorized

Kane dale nga moda/ 15 Detaje te vogla ne pamjen tuaj qe ju tregojne 10 vite me te medha ne moshe

Published

on

Qëllimi ynë me veshjet dhe makijazhin, është që të fshehim të metat që kemi. Por ndonjëherë, kur vajzat bëjnë grim të keq, ose veshin një kostum që nuk u duket mirë, ato marrin efektin e kundërt dhe bëhen zonja të vjetra. Me fjalë të tjera duken më të vjetëra sesa janë.

Dritare.net ju sjell më poshtë, gjërat e vogla që ju tregojnë më të mëdha në moshë, nga sa jeni.

1- Kur lyheni shumë

15 gjëra të vogla që ju bëjnë të dukeni më

2- Rroba me ngjyrë të errët

15 gjëra të vogla që ju bëjnë të dukeni më

3- Rroba klasike të bëra nga pëlhura të ndryshme

15 gjëra të vogla që ju bëjnë të dukeni më

4- Kostum solit

15 gjëra të vogla që ju bëjnë të dukeni më

5- Mbajtja e kokës ulur shpeshherë, bën që dhe mjekra juaj të zbresë poshtë

15 gjëra të vogla që ju bëjnë të dukeni më

6- Pudër e errët ose rouge nën mollëzat

15 gjëra të vogla që ju bëjnë të dukeni më

7- Buzëkuq perlë

15 gjëra të vogla që ju bëjnë të dukeni më

8- Lyerja e qerpikëve të poshtëm

15 gjëra të vogla që ju bëjnë të dukeni më

9- Buzëkuqi i errët

15 gjëra të vogla që ju bëjnë të dukeni më

10- Konturi shumë i qartë i buzëve.

15 gjëra të vogla që ju bëjnë të dukeni më

11- Kapelat shajak

15 gjëra të vogla që ju bëjnë të dukeni më

12- Çanta e dorës, e madhe

15 gjëra të vogla që ju bëjnë të dukeni më

13- Flokët pa volum

15 gjëra të vogla që ju bëjnë të dukeni më

14- Shuuuumë bizhuteri njëherësh

15 gjëra të vogla që ju bëjnë të dukeni më

15- Jaka e madhe./K.C/dritare.net

15 gjëra të vogla që ju bëjnë të dukeni më

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport