Connect with us

Lajme

Kane per tju ndryshuar komplet pamjen/ Keto jane 3 veshjet qe cdo grua me stil duhet ti kete ne garderobe

Published

on

Ju mund të keni veshje nga më të ndryshmet në gardërobë, por nëse nuk keni këto tri gjëra kryesore, atëherë zëre se nuk keni asgjë..

Këto janë tri veshjet që çdo vajzë duhet t’i ketë:

Bluzë e bardhë

Një bluzë e bardhë me mëngë të shkutra duhet ta keni patjetër në dollapin tuaj, pasi do t’ju “shpëtojë” në çdo rast. Mund ta vishni me xhinse, me fund apo edhe poshtë një fustani me rripa dhe gjithmonë do të dukeni në modë.

Xhaketë xhins

Një xhaketë xhins mund ta vishni sipër çdo veshje.

Mund të zgjidhni një xhinse blu apo të bardhë, pak rëndësi ka, por një xhaketë e tillë duhet të bëhet patjetër pjesë e gardërobës suaj.

Pantallona të drejta

Ju mund të jeni e fiksuar pas xhinseve të ngushta, por pantallonat e drejta duken shumë trendy.

Duhet t’i keni patjetër për shumë arsye, më kryesorja sepse duken bukur me çdo lloj këpuce.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport